czwartek, 17 marca 2011

Złodziejaszkowie amerykańscy bezczeszczą holokaust!

Amerykańskie środowiska żydowskie domagają się zwrotu "mienia" od państwa polskiego, które przed wojną należało do żydów polskich lub wypłat rekompesaty. Co przypomniał niedawno specjalny doradca sekretarza stanu ds. problemów Holocaustu Stuart Eizenstat (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzad-usa-wzywa-polske-do-restytucji-mienia-zydowsk,1,4212617,wiadomosc.html)
Kwestia wałkowana już od lat. Jak zauważa R. Sikorski: "Polska bardzo szczodrze oddała mienie komunalne żydowskie, natomiast jeśli chodzi o mienie różnych obywateli państw obcych, to Polska jeszcze w latach 60. podpisała tzw. umowy indemnizacyjne, w tym z USA, i wypłaciła wielomilionowe odszkodowania rządom tych krajów, w tym Stanom Zjednoczonym - dodał szef MSZ."


Czyli amerykańskie środowiska żydowskie domagają się rzeczy, za które już otrzymały zapłatę.  I jak tu się nie zgodzić z wybitnym żydowskim profesorem Normanem Filkensteinem i jego książką o biznesie robionym bezczelnie głównie przez amerykańskie środowiska żydowskie na holokauście.


Skoro Ameryka to nasi przyjaciele i sojusznicy - to strach pomyśleć jacy są nasi wrogowie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz