O mnie

Andrzej Wronka

e-mail:  a.wronka@wp.pl
www:    AndrzejWronka.com

tel.       501 125 253
tel.       600 629 320

Skype:  wronkaandrzej
GG:      3747369

Urodziłem się w październiku 1972 roku w Węgrowie. Z miejscem tym związany jestem do dziś.
Drugim ważnym miejscem jest Głuchów (na trasie Siedlce - Łosice). Tu, u Dziadków ze strony Mamy, spędzałem i wychowywałem się całymi latami i miesiącami (mój Boże, ileż to oni musieli mieć do mnie świętej cierpliwości). Ilekroć tu wracam zawsze czynię to z ogromnym wzruszeniem i nostalgią.
Szkołę Podstawową i Technikum Elektryczne skończyłem w Węgrowie. Był to o tyle ciekawy czas, że miałem okazję zawieruszyć się w subkulturze punkowej, co procentuje do dziś tym, że udaje mi się znaleźć wspólny język z młodzieżą "inną".
3 lata po technikum spędziłem w Wyższym Seminarium Duchownym diecezji siedleckiej; 3 wartościowe lata. Tu rozwinąłem moje zainteresowania apologią (obrona wiary), szczególnie przez dyskusje ze świadkami Jehowy. Następnie przeniosłem się na teologię zaoczną dla świeckich do Siedlec.
Od kilkunastu lat zajmuję się problemem sekt, błędnych duchowości, elementami nowoczesnej wojny informacyjnej, psycho- i socjocybernetyki, a ostatnio też szeroko rozumianymi sprawami społecznymi i narodowymi.