czwartek, 17 marca 2011

GERMANIA: Znika Era będzie T-Mobile Deutschland Telekom

Jak informowałem na swej stronie, siec komórkowa Era została przejęta całkowicie przez Deutsche Telekom. Tworzyć, rozbudowywać, unowocześniać infrastrukturę przez lata po to, podmiot, który przynosi ogromne zyski i należy do gałęzi rozwojowej, to jawnie antypolskie. Tak tak, ktoś powie wolny rynek, konkurencja, możliwość swobodnego przepływu kapitału i tym podobne brednie. Te, ładnie brzmiące teksty, to teksty na eksport, dla "matołków". U siebie jak najbardziej wspiera się różne firmy i podmioty, czego pięknym przykładem są Niemcury i to nie tylko ze swymi stoczniami.

Jak donosi w czwartkowej publikacji Dziennik Gazeta Prawna, nawet za cenę 100 mln zł, koło wakacji rozpocznie się wielka kampania na zmianą nazwy z Era na T-Mobile, wystrój salonów, nazwa na wyświetlaczach itp. Obecny właściciel Ery, niemcurski Telekom, (jeden z największych na świecie), konsekwentnie we wszystkich państwach, w których przejmuje sieci komórkowe wprowadza jedną nazwę T-Mobile.

Czekamy tylko teraz gdy zamiast PKP będzie DB (Deutsche Bahn) jak na Polnische Land przystało (może na podrzędnych torowiskach i tubylcy będą mogli usługi świadczyć).

2 komentarze:

  1. Cóż, ja czekam z utęsknieniem na Deutsche Bahn zamiast PKP - jeżeli ma być tańszy i szybszy, czemu nie? To samo LOT czy TPSA, Poczta Polska - monopoliści przez których usługi są kosmicznie drogie. Mało w którym kraju jest aż taka biurokracja w tego typu firmach. My Polacy zwyczajnie nie nadajemy się do zarządzania własnymi firmami

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo to zazwyczaj nie my Polacy zarządzamy firmami czy Polską...

    OdpowiedzUsuń