sobota, 2 lipca 2011

WYBIĆ POLSKIE ROBACTWO i PSYCHICZNYCH - ZAKOPAĆ W LASACH NA WIEKI: Kto z Polaków pamięta o Piaśnicy?

Jak zakałę ludzkości Niemcy (nad ludzie, über menschen) traktowali Polaków, Słowian podczas II wojny światowej (o ile dziś coś istotnego się zmieniło!). Elitę polską z Kaszub, budowniczych portu w Gdyni oraz psychicznie chorych mordowano w lasach wokół Piaśnicy. Kilkanaście tysięcy wymordowanych. Stoją pomniki i drogowskazy, ale kto z jadących się opalać zatrzyma się, przeczyta, zastanowi, pomyśli, odniesie do rzeczywistości, nie mówiąc już o tym, kto się pomodli... 

Setki hektarów lasów i dziesiątki grobów kilkunastu tysięcy pomordowanych przez Niemców...CZY ZNAMY I PAMIĘTAMY...?!

2 komentarze:

  1. Zanim nastepnym razem znów stwierdzi pan, że od czasów wojny niemcy traktują nas tak samo - polecam przeczytać Raporty Pileckiego, bądź wybrać się do Auschwitz.Zanim nastepnym razem znów stwierdzi pan, że od czasów wojny niemcy traktują nas tak samo - polecam przeczytać Raporty Pileckiego, bądź wybrać się do Auschwitz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgodzę się z Panem, że fizycznie nie traktują nas aż tak źle jednak jak się domyślam autorowi chodzi o szerszy aspekt. traktowanie nas przez Niemców jako narodu gorszego jest zauważalne na każdym kroku, a oficjalne roszczenia rewizjonistyczne są tylko kwestią czasu. Dodam jeszcze że nasz wiekoduszny "sojusznik" z za zachodniej granicy w swojej konstytucji wciąż uznaje granice przedwojenne.

    OdpowiedzUsuń