czwartek, 15 stycznia 2015

Owsiakowe dojenie, oszustwa i bezczelności

Wielu ludzi myśli, że wiele dzieci żyje dzięki Owsiakowi niewiedząc, że to Jurek Owsiak, jego małżonka i cała komanda żyje bajkowo dzięki dzieciom.
Warto zerknąć i przekonać się ile kosztuje owsiakowa puszka i co się dzieje z jej zawartością.


7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Andrzeju to już jest przesada!
  Czy pan wie, ile trzeba zapłacić księdzu za ślub, pogrzeb...
  Może te dane pan poda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedź:
  Po pierwsze: Proszę wyszukać stronę blogera Matki Kurki, wyrok sądu, szczegóły przedstawia na blogu
  Po drugie: należy się, owszem, ale on zawsze twierdził że za darmo robi, o taki społecznik
  Po trzecie - źródło Cartisu każdy może sobie sam znaleźć i powęszyć
  Po czwarte - zostało uratowane, zgadza się, ale porszę podać kto płaci za: loty f16, przejazdy czołgami, występy artystów , organizacje w miastach imprez, i można wymieniać...
  i Po piąte: Zorganizujmy zbiórkę ma rzecz budowy dróg w Polsce, gdyż śmietrelność na drogach jest tragicznie wysoka i to głównie przez brak dróg.. kto jeździ zawodowo autem po niemczech i polsce to wie o czym pisze
  Zaślub pogrzeb i chrzest: płaci się co ładka zależy od parafi, ja dałem 1tys pln za ślub, 400 pln za chrzest, było mnie stać i dałem, ale gdybym nie miał to by nikt nie wziął. Stać mnie było na zabawę do rana więc stać mnie wspomóc parafie, prąd, ogrzewanie itd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Martwi mnie milczenie Pana Andrzeja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż za miszczoski wykres słupkowy. Podziałki, liczby, kolory i skala do 16 tys... Czyżby się podwyżki szykowały? Czy może sugeracja, że jeszcze tysiączek by się należał? Szacun dla Głównego Statystyka, ten to musiał kasę za takie opracowanie przykleić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto zobaczyć sobie odcinek "kulisy manipulacji" na temat tego "społecznika" Owsiaka. Pajac wyhodowany przez reżimowe media, takie mam zdanie o tym milicyjnym dziecku.

  OdpowiedzUsuń