poniedziałek, 18 kwietnia 2011

SZOK: Prezydent Kaczyński miłośnik Izraela a nie polskich żołnierzy??!!??!!!!

Fakty z wizyty ś.p. Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Izraelu. Prezydent wprost powiedział dlaczego młodzi, polscy chłopcy wyjeżdżają (niestety i w trumnach wracają do wdów i osieroconych dzieci), za co umierają np. w Iraku? Za polski interes stanu?

Szczytu naiwne stwierdzanie.

Dlaczego Bracia Kaczyńscy byli za wysłaniem polskich wojsk do Iraku? Czy to przypadkiem w Sejmie nie pan Jarosław Kaczyński dobitnie wyartykułował: "To jest nasza wojna!"? Pytanie tylko, co miał na myśli mówiąc "nasza"? Z pewnością nie jest to moja wojna i milionów Polaków. Niestety pewne jest to, że krew (i pieniądze) są przeraźliwie polskie!

Polecam materiał video nakręcony w Izraelu: (szczególnie po 5 minucie 10. sekundzie filmu):
W czyim interesie działał Lech Kaczyński ukazywany przez pewne "prawicowe" środowiska jako super Polak?
W czyim interesie działali Bracia Kaczyńscy (nie tylko oni rzecz jasna)?

Shalom...

Cóż za miły widok... (Grunt to materiał źródłowy, a nie propagandowy).

Można by na tej kanwie zapytać: Po co, kilka miesięcy temu nie premier czy minister, ale cały Rząd RP Donalda Tuska zrobił sobie sesje wyjazdową i obrady w Knesecie?
Widać jesteśmy coraz bardziej neokolonią...

Trzeba to będzie zmienić...!

7 komentarzy:

 1. A po 5'19":
  "Armia polska jest obecna w Iraku w dużym stopniu ze względu na nasze związki z naszym państwem/krajem."

  Trudno zrozumieć czy wypowiedziano "państwem" czy "krajem", ale "naszym" to słychać wyraźnie. Czyżby kolejne przejęzyczenie czy też głos z serca...?

  OdpowiedzUsuń
 2. @Anonimowy wyżej - tam jest: "nasze związki z waszym (...)".

  Ja nie widzę nic nieprawidłowego w tej wypowiedzi. Irak nie zagrażał bezpośrednio naszemu krajowi.
  Taka jest cena posiadania sojuszników, że trzeba współpracować, a nie liczyć jedynie na pomoc samemu nie oferując nic w zamian.

  Pozdrawiam
  ja ja

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie to nie jest żaden SZOK. Polonica.net już dawno o tym pisała. Z resztą - to było widać po tym co Kaczyński robił. Tu niby wielki patriota polski a wszystko co mu Bruksela podała podpisywał bez mignięcia okiem. Dla takich nie powinno być miejsca na Wawelu. Na Wawelu jest miejsce przede wszystkim dla polaków a nie dla żydów. Wstyd.

  Pozdrawiam.

  Ryszard B.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpisał traktat lizboński czyli konstytucję UE tworu antychrześcijańskiego i antynarodowego, uczestniczył w wskrzeszeniu syjonistycznej loży B'nai B'rith a jednocześnie jest przedstawiany w Radiu Maryja jako wielki Polak, który walczył o polskie interesy

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Andrzeju, Nie moge uwierzyc, ze wlasnie Pan zalaczyl taki komentarz do wypowiedzi tego polskiego patrioty! Ciekawa jestem jak Pan sie odnosi do przyjaciol bedacych w klopotach,czyz w takej sytuacji nie mowimy ze to "nasze" klopoty takze, i ze pomagamy? Kurcze, musze przyznac, ze gdy Polska zdeklarowala pomoc dla USA w Iraku, ja czulam sie bardzo dumna z tego, ze jestem polka.
  Aaah, moze brak potrzeby sojuszu z zachodem (w kwestii wojny) wynika po prostu z tego, ze terroryzm, ze cala ta sytuacja na Blizkim Wschodzie nie dotknela bezposrednio Polski...
  Trzymajmy z Rosja a tym samym pomagajmy Syrii, Iranowi, Palestynie i reszcie - niech rozpieprza ten Izrael, niech sie terroryzm rozprzestrzenia, wtedy w Polsce zamiast kontrargumentowac Swiadkow Jechowy i Zielonoswiatkowcow, bedziemy WALCZYC z Muzulmanizmem, wtedy dopiero bedzie: "To jest nasza wojna!"? :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy byłeś dumny z Wojny Zaborczej? Z tego że zrzucano biały fosfor na miasto faludzę , palac zywcem jej mieszkańców? (to zbrodnia wojenna gorsza od wielu nazistowskich) z tego że w Iraku i Afganistanie wymordowano 4 miliony ludzi? w imię czego? Wymyślonego terroryzmu? Nie, powodem były interesy kilu kompani naftowch w USA , kontrollowanych przez klany żydowskie... Polska zhańbił sise na zawsze tą wojną.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polska w ramach NATO jest zobowiązana tak jak i inne kraje do obrony państw sojuszniczych, a nie atakowania innych. Operacja w Iraku nie była operacją NATOwska tak jak atak na Libię krajów NATO był bezprawny , ponieważ NATO nie ma prawa napadać żadnego państwa, ale tylko bronić swoich sojuszników. Po za tym czy wojna w Iraku była potrzebna USA czy Izraelowi to już wam daję pod rozwagę.

  OdpowiedzUsuń