wtorek, 26 maja 2015

Miesięcznik: POLITYKA POLSKA - Wolny naród w silnym państwie


http://static.wixstatic.com/media/0dacd6_b082ca26cdf94f799f0ef75157e63382.jpg_srz_p_183_259_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srzUkazał się pierwszy numer miesięcznika POLITYKA POLSKA miesięcznika, który chce wnieść nową jakość w myśleniu o Polsce, narodzie polskim, o polityce polskiej. W dobie partii i partyjek, które oprócz propagandy, przepychanek i myśleniu o tym jak tu dla siebie wygrać wybory, jest to propozycja dla ludzi, którzy pragną czegoś, co naprawdę ma wizję polityki polskiej, wizję nie dla danej partii tylko dla Polski i narodu, który tu żyje.
Dodam małą uwagę. 
Polecając miesięcznik,  nie znaczy to, iż polecam czytać go bezkrytycznie. Np.w art płk J. Marczaka o rozkładzie polskiej obronności oprócz bardzo przekonującego, choć smutnego obrazu, zrujnowania polskiego wojska, pojawia się - moim zdaniem chybiony wątek - z którego można odczuć wrażenie, iż Rosja już nie szykuje się do zajęcia Polski, ale wręcz urzeczywistnia ten zamiar. 
Nie mniej jednak warto nabyć i przeczytać.  

Miesięcznik do nabycia w Empikach.Zamówienia i kontakt:

www.PolitykaPolska.pl

Polecam ludziom o polskim sercu i szukających czegoś niestereotypowego!

2 komentarze:

 1. Niech mi teraz kto wytłumaczy jaki jest nasz interes wspieranie Ukrainy, szczególnie po slowach: Lach, Żyd i sobaka, wse wira odnaka.
  Proszę coś wspomnieć na ten temat na poniedziałkowym wykładzie online w NAI Wrocław.
  Pozdrawiam
  M.D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo bracia narodowcy to perła polskości, która ma za zadanie przerwać tą mafię od uwłaszczeniowego stołu i rozliczyć tychantyposkichzłodzieji ,.Tak trzymać.

  OdpowiedzUsuń