wtorek, 10 lipca 2012

Żydzi Żydom ten los zgotowali (1)

Festiwal zakłamania i opluwania Polaków w rocznicę niemieckiego mordu w Jedwabnem. Wp.pl i inne piszą o polskich mordercach. Z tej okazji przypomnijmy, jak na prawdę zachowywały się nietuzinkowe elity żydowskie względem swych braci mordowanych przez Niemców.

W najbliższym czasie, w częściach, będziemy zamieszczać wstrząsające relacje o postawie części Żydów z czasów getta warszawskiego. Sprawa znana już Czytelnikom niniejszego blogu z serii artykułów: "Pomóżmy Grossowi". W ujawnianiu i przybliżaniu morderczych oprawców żydowskich, którzy bez mrugnięcia okiem, za otrzymywane korzyści: możliwość wydawania na śmierć, katowania, bicia, poniżania, obżarstwo i pijaństwo podejmowali się z największa gorliwością wymienionych okropności. Obrzydliwość ich czynów nie leży jednak tylko w samej ich naturze - to oczywiste. Jeszcze obrzydliwszą rzeczą jest fakt, iż czynili to swoim współbraciom - Żydom stłoczonym w tym getcie. W czasie gdy tysiące Polaków - z narażeniem życia całych swych rodzin - niosło pomoc mieszkańcom z za muru (getto było otoczone murem), w tym samym czasie elita Gancwajha dokonywała na swych współbraciach rzezi.

Żądamy prawdy historycznej i od pana Grossa i od mediów światowych. Prawdy w podręcznikach szkolnych i podczas obchodów różnych uroczystości, w których dziś nagminnie oskarża się oszczerczo Polaków i szkaluje nazywając ich złodziejami, mordercami.
W ujawnianiu tych zamilczanych materiałów głos oddamy osobom żydowskiego pochodzenia i instytucjom żydowskim. Niech przemówią świadkowie tych makabrycznych wydarzeń.
Zachęcamy także do rozpowszechniania tych materiałów, szczególnie na spotkaniach z panem Grossem i jemu podobnymi.

Przytaczamy materiały wydane przez ŻYDOWSKI INSTYTUT HISTORYCZNY.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz