wtorek, 23 sierpnia 2011

Ten dokument wstrząśnie Polską i światem

Od kilku tygodni trwają prace nad szczególnym filmem - dokumentem. W świetle, żyjących jeszcze świadków, paszkwile prasy izraelskiej, niemieckiej, amerykańskiej, niejakie Grossy i inni ojcowie kłamstwa zostaną wręcz zmieceni ze swymi oskarżeniami.
Ale, co ważniejsze, wielu Polaków zacznie podnosić głowę...

Ogólnopolskie środowiska mając przecieki, m. in. z naszych blogów i innych źródeł, próbują - z jednej strony, jak pewna gazeta mieniąca się niezależną, czy nawet polską, opluwać ludzi, którzy tworzą ten materiał; a z drugiej - jak onet.pl - uprzedzać opinię nieśmiałymi informacjami, które nie tylko kompromitują światowe środowiska żydowskie z II wojny światowej, ale je czynią współodpowiedzialnymi wraz z Niemcami za Holokaust.

Część osób ofiarnie wspomaga tworzenie tego dokumentu anonimowo, mają rodziny, pracę, dzieci, kredyty itd.

Ci, co w straszliwych okolicznościach stracili tych, których kochali najbardziej milczeć nie chcą, mówić się nie boją... Tylko kto ich zechce wysłuchać?

Nie ukrywam, iż słuchając ich heroizmu i ogromu cierpienia, jakie przeszli z mokrymi oczami przed mikrofonem ich słucham.
Ja praktycznie niczym nie ryzykuję.
Dość milczenia, tchórzostwa i poprawności politycznej.

Naszą siłą jest prawda!

3 komentarze:

 1. Czekamy z niecierpliwością!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy mógłby pan podać źródło materiału na Onecie?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech Andrzejku... wykpią, wyśmieją, uznają za niedorzeczne..., z "wolnymi mediami" jeszcze nikt nie wygrał. Bardzo bym chciał, żeby chociaż mówili o tym dokumencie, nawet źle, byleby mówili, najgorzej jak będzie blokada informacyjna, a tak najprędzej będzie. Pozdrawiam, i mimo wszystko dużo sił. Piotrek

  OdpowiedzUsuń