poniedziałek, 6 czerwca 2011

SKANDAL, BEZCZELNOŚĆ, ŁOBUZERIA? NIE - po prostu nagradzamy wasali obcych Panów

O czym mowa?
W związku z czym ten tytuł?
Ot, takie nic. Po prostu, jak się dowiaduję, Waldemar Kuczyński miał zostać odznaczony komandorią Polonia Restituta. Ten pan od zapoczątkowania grabieży majątku narodu polskiego wypracowywanego przez przedwojenne i powojenne pokolenia milionów Polaków, o czym pisaliśmy w wiadomości: Minister do kłamstw specjalnych?

Jednakże gdyby doszło, to... zero zdziwień!
Nagrodzony za rujnowanie polski na rzecz obcych.
Gratulujemy zachodnim kanałom wpływu skuteczności w niszczeniu, wykradaniu (pardon: przejmowaniu) polskiej własności. Trzeba im przyznać, że i o swych lojalnych, służalczych wasalach nie zapominają.

"Żal serce ściska, boleść duszę kłuje..." - przyjdzie jeszcze czas rozliczenia,czego oczywiście (mimo złudzeń pewnych kręgów "prawicowych") nie dokona żadna z obecnych partii z rodziny okrągłostołowej, to jest w naszych rękach.

P.S.
Właśnie z WSI (Wronkowe Służby Informacyjne) otrzymałem linka potwierdzającego odznaczenie Kuczyńskiego http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wiadomosci/art,1830,prezydent-odznaczyl-zasluzonych-dla-transformacji.html

Tylko ten nasz Komoroszczak jakoś ubrany dziwnie, marynara pomarszczona, zakładki w kieszeniach schowane. To już pan Kuczyński schludniej wygląda. Być może się nie znam. 
Swój ze swoim...
Czy Polacy się obudzą... ??

Ach i jeszcze, nie mogę się powstrzymać, panie Kuczyński, ten nosek, te armenoidalne rysy... 
W tle czyżbym dziadzia Mazowieckiego dostrzegał...?
Sami swoi...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz