wtorek, 21 lutego 2012

WAŁĘSA, WRONKA, KRYMINAŁ, WSI

Patroszą Lecha Wałęsę. Program w TVN24 - śmiechu warte. Nie publikuję skandalicznych, kryminalnych, info o Wałęsie, bo dziś to kopanie trupa politycznego. Natomiast znam ludzi, gł. z tzw. grupy smoleńskiej, którzy w obronie Wałęsy na początku lat 90.drapały, wyzywały, oskarżały tych, którzy Wałęsę - już wówczas - demaskowały, byli wyklęci.
Dziś, w dużej mierze, ci sami ludzie plują na prezydenta Wałęsę...
Ja moich info nie publikuję... choć watszce Wałęsie mocno na rękę by nie były....
Grunt to mieć informacje z WSI (Wrokowych Służby Informacyjnych)...

9 komentarzy:

 1. Nie do końca rozumiem. Lech Wałęsa zbudował swoją pozycję na kłamstwie, z czego od przynajmniej 20 lat czerpie spore profity. Do dzisiaj nie przeprosił ani za "Bolka", ani za to że ciągle okłamuje Polaków. Cała III RP jest ufundowana na kłamstwie, którego Lech Wałęsa stanowi kamień węgielny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe kiedy tacy jak Pan przeproszą Lecha Wałęsę. Oby nie było za późno!

   Usuń
  2. Mamy przeprosić Wałęsę za to, że donosił na kolegów z pracy i brał za to pieniądze? Czy Pan/Pani wychował się na TVN i Polsacie? A gdzie weryfikacja informacji? Tylko z jednego źródła? A te ostatnie skandaliczne wypowiedzi Wałęsy o rodzinach ofiar Smoleńska? Tez mamy go za to przeprosić?

   Usuń
 2. Modli się pod figurą a diabła ma za skórą BOLEK

  OdpowiedzUsuń
 3. Bolek - chce pałować ludzi za to że doszedł do wielkiego dobrobytu - straciłeś zaufanie -
  nie chce słyszeć o tym nazwisku byłem w solidarności głowa za mała

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy naprawdę w katolickiej religii znajdujecie motywację do nienawiści i plucia na innych ludzi? Takie postawy i świadectwa katolików bardzo skutecznie zniechęcają ludzi do pójścia za piękną religią! Ile zasług ma Wałęsa, a ile zła wyrządził wie tylko i osądzi sam Bóg.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że komentarze są zatwierdzane. Niech słowo i prawda bronią się same, tyle ostatnio krzyku o próbach cenzurowania... zacznijmy od siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIECH ZACZYNA TEN OD SIEBIE , KTORY ZDRADZIL POLSKE TEZ POWIEM ZE NIENAWISC SIEJA CI CO POWINNI ZACZAC OD SIEBIE . NIEDLUGO ZAPANUJE NA CALYM SWIECIE ISLAMIZM POZBEDZIECIE SIE KATOLIKOW I DOBRZE WAM TAK MALO WAS KOPIE RZAD NIECH WAM JESZCZE DOKOPIA ; TERRORYSCI , ISLAMISCI , SOWIETY , NIEMCY , UKRAINCY I WSZYSCY KTORYM BEZ MYDLA WLAZICIE W POTYLICE ! KATOLIKOW NA KROTKI CZAS NIEBEDZIE . ALE TA WIARY ZMARTWYCHWSANIE I BEDZIECIE WSZYSCY SIE NAWRACAC I BEDZIECIE PROSIC BOGA O PRZEBACZENIE WY KTORZY ZIAJECIE JADEM ZMIJOWYM DO KATOLIKOW . WY GROBY POBIELANE PRZESLADUJECIE KATOLIKOW JAK JEZUSA I MARYJE MATKE JEGO . http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/01/29/moj-czas-ktory-jest-powiazany-z-boza-wola-mojego-ojca-nieuchronnie-sie-zbliza/ http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/01/29/dzieki-darowi-ducha-swietego-bedziecie-prorokowali-po-calym-swiecie-w-moje-swiete-imie/ http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Wv7U0osizZQ http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU

   W dniu 29 stycznia 2013 23:02 użytkownik Anna Nowak-Ek napisał:
   Bestie końca czasów - Henryk Pająk
   Odpowiedz
   Posty: 11 • Strona 1 z 1
   Bestie końca czasów - Henryk Pająk
   przez DeTe » Pn wrz 13, 2010 6:55 pm

   Bestie końca czasów - Henryk Pająk
   BESTIE ATAKUJA

   Trzy kierunki podboju swiata

   Na drodze do New Age - Nowego Porzadku Swiata, Jednego Rzadu Swiatowego, czyli Swiatowej Tyranii, zniewalane narody sa poddawane trzem niszczycielskim procesom.

   Sa to:
   - Swiatowa Ekonomia i Finanse
   - Swiatowy Rzad
   - Swiatowa Religia


   Te trzy filary komunizmu XXI wieku sa realizowane wedlug okreslonego harmonogramu. Wylozyl go m.in. Thomas Ehrenzeller - czlonek rady nadzorczej Swiatowego Zwiazku Federalistów w ksiazce: Czlowiek Slonce1:


   - Pierwszy etap: regionalne zrzeszenie narodów, czego europejskimi odpowiednikami sa Wspólnota Europejska i Unia Europejska.

   Realizacje tego etapu neo-komunisci nazywaja budowaniem globalnej spolecznosci demokratycznej. Tak to zdefiniowal Zyd Morton Kaplan we wplywowym czasopismie "The World and I". Priorytetem czasowym jest dla niego zjednoczenie calej Europy i wlaczenie Zwiazku Radzieckiego w Nowy Porzadek Swiata. Wlasnie cala Europa sie "Jednoczy", a Zwiazek Radziecki przestal istniec. Jest to spelnieniem.


   - Drugiego etapu, czyli rzekomego "zalamania" komunizmu. Zniewolone przez zydobolszewizm narody Europy Srodkowej zostaly zainfekowane klamliwa interpretacja demontazu sowieckiego komunizmu. Wedlug niej, upadek ZSRR byl ruchem "oddolnym" okupowanych narodów, a "polska" "Solidarnosc" wykreowano na detonatora tego procesu. Tymczasem sowiecki Zyd Jewgienij Primakow, szef KGB, potem premier i minister spraw zagranicznych Rosji za czasów prezydentury B. Jelcyna - juz od lat 70. uczestniczyl w tajnych konwentyklach globalistów przygotowujacych ZSRR do pokojowego zwijania tego "Imperium Zla". Michael Howard w ksiazce "Okultystyczny spisek" oraz w ksiazce "Secret Societes": Their Influente and Power in World History4 podaje - piszac o posiedzeniach Bilderberg Group - ze w 1976 roku, w konferencji Bilderbergersów w Arizonie, uczestniczylo


   1. SolarMan, 1976, wyd. Apollo Boox 1985.
   2. Profesor nauk politycznych na uniwersytecie w Chicago.
   3. The Occult Conspiracy.
   4. Vcrmont: Dcstiny Books, 1989, s. 169. Za: T. Marrs: Mroczny majestat, (Dark Majesty) Living Thruth Publisher, wyd. pol. Veritas. s. 85.

   Usuń
  2. http://andrzejwronka.blogspot.ca/p/sprawa-kastnera.html

   Usuń